Nowotomyska Grupa Dyskusyjna

nieformalne dyskusje polityczne i religijne

Nieformalna grupa dyskusyjna
morderca wiewiórek:
Lepsi są tacy którzy sprawią, że łatwo osiągnę bogactwo i na żadnym kroku nie podłoży mi się nogi, oraz tacy którzy sprawią, że w Polsce osoba która pracuje jest w stanie wyżywić przynajmniej siebie i 1 osobe z którą żyje, w chwili obecnej jest to problemem.
Pan Jabłkowy:
Mówisz że w polsce ogólnie żyje się dobrze ? Polska jest krajem tak przesiąkniętym frustracją i strachem o zatrudnienie, że widać to w relacjach międzyludzkich na ulicy. Ludziom uczciwie pracującym robi się draństwa o których normalnie byś nie pomyślał. W Polsce żyje się tragicznie, mam kumpla na studiach z Grecji, o Grecji mówi się jako o kraju dotkniętym mocno kryzysem, że łolaboga bieda tam i wgl. A prawda jest taka, że przeciętny bezrobotny w Grecji żyje lepiej niż Polak z pensją rzędu 2000 zł.

"Wywróciłem się wczoraj na schodach, pewnie Tusk mi podłożył nogę. " i ty mi chcesz powiedzieć że nie jesteś zindoktrynowany. :) To jawny tego przykład. Nie chce mi się rozwijać, musiałbyś poczytać o technikach manipulacyjnych itp. ale to zazwyczaj lektury nudne i raczej dla kogoś kogo tematy socjologiczne nie interesują będą męczące.