Nowotomyska Grupa Dyskusyjna

nieformalne dyskusje polityczne i religijne

Nieformalna grupa dyskusyjna
Dowody na istnienie Boga

Wszystko co jest materialne musie miec swoj poczatek.to Bog dal poczatek Ziemi, bo ona jest materialna, Bog zas nie jest materialny.
rss feed
To niemozliwe, by cos moglo powstac samoistnie, nie mowiac juz o wytworzeniu zycia.Ziemia jest bardzo doskonala planeta, znajduje sie w bardzo niebezpiecznym miejscu w kosmosie, to bardzo malo prawdopodobne by przypadek mogl stworzyc cokolwiek, tym bardziej tak doskonala planete.

Historycy potwierdzaja to, ze Jezus zyl na Ziemi, a wydarzenia historyczne w st sa bardzo poprawne z historia.Wszystkie proroctwa tam zawarte dotyczace zycia Jezusa sprawdzily sie, mimo iz pisalo ich kilku prorokow na przestrzeni lat.Proroctw jets bardzo duzo, to bardzo malo prawdopodobne, wrecz wcale, aby mogly sie kiedys wypelnic.A jednak stalo sie to.Dlatego Biblia jest wyjatkowa ksiaga, a skoro tamte przepowiednie sie sprawdzily, dlaczego nie mialyby sprawdzic sie kolejne?

Ewolucja to zwykla hipoteza.Gdyby byla mozliwa zaobserwowano by ja w przyrodzie, skamielinach lub wytworzono laboratoryjnie. Nie wydarzylo sie jednak nic takiego.

Co do milionowych lat, datowanie weglem radioaktywnym nie musi zgadzac sie z prawda, co potwierdza fakt, ze na jego podstawie muszle zywych slimakow byly ukazane jako majace 27 tys lat.

''Skamieniałości są dowodem szybkiego pogrzebania - a nie powolnego i stopniowego procesu, jak sądzi większość ludzi; a szybkie pogrzebanie spowodowane było własnie przez potop za czasów Noego. Istnieją miliony dobrze zachowanych skamieniałości ryb, na których widoczne są nawet łuski, płetwy i oczodoły. W przyrodzie martwa ryba jest szybko rozszarpywana przez padlinożerców i wnet się rozkłada. Jeśli więc ryby nie zostały pogrzebane natychmiast, a osady szybko nie stwardniały , takie cechy nie mogłyby się zachować, co oznacza, że osad ten nie mógł się tworzyć, powoli - przez miliony lat!
Więc istnienie miliardów skamieniałości wcale nie jest dowodem na teorię ewolucji i hipotezy milionów lat, wręcz przeciwnie jest to fakt potwierdzający istnienie ogólnoświatowego potopu i prawdziwości Biblii.'' - Z poradnika za zapytaju ''Czy Biblię można pogodzić z teorią ewolucji?''

Polecane: rss feed

Partnerzy

  1. RSS