Nowotomyska Grupa Dyskusyjna

nieformalne dyskusje polityczne i religijne

Nieformalna grupa dyskusyjna
Miteli:
to bardzo malo prawdopodobne by przypadek


UUUU widzę, że ktoś nie wierzy tutaj w matematykę lub nie umie liczyć.

Wszystkie proroctwa tam zawarte dotyczace zycia Jezusa sprawdzily sie, mimo iz pisalo ich kilku prorokow na przestrzeni lat.Proroctw jets bardzo duzo, to bardzo malo prawdopodobne, wrecz wcale,


Proroctwa w bibli są tak mętne i można je interperetować na wiele sposobów. Jeśli dla Jezusa wszystko jest tak super dokładnie potwierdzone to dlaczego cały naród wybrany się nie nawrócił? :) Przecież jeśli wszystko jest tak dokładnie potwierdzone w proroctwach to powinni wszyscy żydzi się nawrócić. Generalnie było już kilku "mesjaszy", którzy dzielili naród wybrany i odrywali od niego małe grupki, a chrześcijaństwo różni się od innych tym, że zerwało z prawie całym obrzędem żydowskim i rekrutowało w swoje szeregi kogo popadnie, więc odniosło sukces przez brak ostrych restrykcji.

Ewolucja to zwykla hipoteza.Gdyby byla mozliwa zaobserwowano by ja w przyrodzie, skamielinach lub wytworzono laboratoryjnie. Nie wydarzylo sie jednak nic takiego.


O kurcze! Mamy tu kreacjonistę. Już lecę po popcorn!

datowanie weglem radioaktywnym

Wiem, że nie wiesz nic o okresał połowicznego rozpadu i sposobie w jaki się bada znaleziska. Datowanie radiowęglowe jest niemożliwe tylko dla bardzo młodych znalezisk, bo wtedy jest bardzo niedokładne. Błąd wynosi jakieś 100-150 lat, więc nie da się badać tak np. średniowieczych znalezisk.

BTW. Myślisz, że świat ma 6 tysięcy lat, bo tak jest napisane w bibli?

W przyrodzie martwa ryba jest szybko rozszarpywana przez padlinożerców i wnet się rozkłada.

Widzę, że kolejny raz ktoś nie wierzy w matematykę. Myślisz, że wszystkie ryby są zozszarpywane przez padlinożerców? Przecież mogły zaistnieć jakieś wyjątkowe warunki. Rybę przygniótł kamień. Zdechła pod kamieniem, zasypał ją szybko piasek itp itd. To, że znajdujemy bardzo mało skamieniałości świadczy właśnie o tym, że nie był to proces typowy tylko wyjątkowy i rzadki.

BTW. Twój post to pewnie troll. :)

Komentarze:

2015-08-02 18:23:06, Jabłkovy:

Miteli:
"Ewolucja to zwykla hipoteza.Gdyby byla mozliwa zaobserwowano by ja w przyrodzie, skamielinach lub wytworzono laboratoryjnie. Nie wydarzylo sie jednak nic takiego. "

Błagam, powiedz, że to troll. Ludzie chyba nie mogą być aż tak głupi.

2015-08-02 18:28:28, Hawai:

Jaką opinie macie nt. Demokracji bezpośredniej? Czy dla Polski byłby lepszy niż jest obecnie?

2015-08-02 18:45:09, Hepatoil:

Kreacjonizm.
Boże, wierzę w ciebie, ale... no chyba kreacjoniści to mają o tobie błędne przekonanie

ogólnie widzę, że kolejna osoba pokroju Noah
tak więc nawet już nie odpowiadam

Partnerzy

  1. https://faktoringonline.finanserek.pl