Nowotomyska Grupa Dyskusyjna

nieformalne dyskusje polityczne i religijne

Nieformalna grupa dyskusyjna
Pan Jabłkowy:
Szukaniem spisku w smoleńsku?Nie jestem fanatykiem pisu i specjalnie ich nie lubię, ale imo coś jest nie tak, gdy 80 ton spada z nieba i łamie się o jedno drzewko, i na dodatek nie zostawia krateru w ziemi, ruskie nie oddały czarnych skrzynek i nie wpusciły polskich śledczych, a nasz rząd platformusów oddał całkowicie śledztwo dla rosji, dodatkowo samolot zakwalifikowany był jako lot cywilny, a sprawe badała prokuratura wojskowa, która niby jest niezawisła, ale jednak podlega pod MON.W niedawno oglądanym programie polski dyplomata na miejscu katastrofy kazał zniszczyc sprzęt polskiego operatora kamery.

Komentarze:

2015-04-15 22:40:57, Jabłkovy:

Fereont:
Nie, nie jest nic nie tak. Wszystko zostało wytłumaczone dokładnie przez poważnych ekspertów. Podaj mi cel, jaki miałaby Rosja w zabiciu prezydenta, który był politycznie skończony?

2015-04-15 22:45:51, Pan K:

Starek:
Ruch Narodowy to rak na kształt NSDAP - program radykalnych zmian bez konkretnego programu radykalnych zmian, trochę ksenofobii, ogólnie zbieranina odpadków z NOPu ONRu Młodzieży Wszechpolskiej i reszty wypalonych organizacji tego typu.

2015-04-15 23:01:47, Mustangx:

Aha, wypadało by się zaznajomić z programem politycznym kandydatów, bo głosowanke chyba już nie długo
Jak ktoś mi da linka do opisu wszystkich kandytatów, ich poglądów i ich celów, to postatam się wynagrodzić. Nie mam czasu na szukanie każdego pojedyńczo