Nowotomyska Grupa Dyskusyjna

nieformalne dyskusje polityczne i religijne

Nieformalna grupa dyskusyjna
Pan Jabłkowy:
Ja nie czuje sie reprezentowany godnie, przecież bronek jest popychany na każdym możliwym międzynarodowym spotkaniu nikt się z nim nie liczy, jego jedynym atutem był wąs jak go zgolił to nie mam czego pochwalić. Polityk ma być efektywny, efektywność określa się wtedy gdy osiąga się najwięcej założonych celów, przy minimalizacji kosztu. Jawne powiązania z WSI sprawa skoku wołomin. Kwestia tego jak odbierasz Komorowskiego to kwestia tego jak pokażą Ci go media stąd mówię o indoktrynacji, nawet te kontrowersje dookoła niego były tak przeinaczane, że koniec końców każdy mógł to odebrać jako rzecz nieważną. Komorowski rzuca głupimi hasłami. Głowa państwa ma budzić respekt, niestety on budzi bardziej odczucia jak do sympatycznego podpitego szwagra którego tak na prawdę nie lubisz. Pod względem wpadek tylko Kwaśniewski był gorszy.
Fereont:
bardzjem nie martwi śmierć Petelickiego który po jasnej krytyce rządu został zamordowany(wieszanie się w jego przypadku to śmiech na sali)
Pan K:
aż tak krytycznie bym o nich nie mówił, są zdecydowanie mniej rakowi jak NSDAP. Mają kilka logicznych poglądów, ale trochę ryzykownie stawiać na nich gdy między sobą sie sprzeczają co zrobić w kwestiach ekonomicznych, to zbitek Patriotów zapaleńców, którzy chcą silnej Polski ale do końca nie wiedzą jak to zrobić, jednak tacy ludzie w życiu publicznym są potrzebni. (na pewno nie jako partia rządząca jakieś poparcie rządu PSL) A na prezydenta Kowalski przy innych słabych kandydatach wygląda naprawdę dobrze :) choć jak wspomniałem mam wątpliwości jak go do końca ocenić.