Nowotomyska Grupa Dyskusyjna

nieformalne dyskusje polityczne i religijne

Nieformalna grupa dyskusyjna
Starek:
Ja się dosyć Ruchem Narodowym interesuje i szczerze mówiąc z ludzi z RN to właśnie Kowalski najbardziej mnie przekonuje. Akurat jego polecam ci posłuchać bo gościu bardzo sensownie mówi. Bosaka i Winnickiego też szanuje. Zawisza jakoś najmniej do mnie prrzemawia.
Pan Jabłkowy:
Słyszałeś o seryjnym samobójcy? Dlaczego zginęli Gen. Petelicki, Chorąży Zielonka, Michniewicz, Dulinicz, Tretiakow, Wróbel, Szpinieta, Urbanowicz, Knyż, Abramowicz, Cieślar czy Muś? Dodatkowo sprawa "samobójstw" Leppera i jego współpracowników. Tego że w Smoleńsku był zamach to jestem pewien, tylko pytanie kto to był bo osobiście uważam że należy też rozważyć inną opcję niż opcja rosyjka.
Pan K:
Że co? Jakieś argumenty może. Bo na razie piszesz jakbyś się za dużo wybiórczej naczytał. Większych głupot dawno nie czytałem.

Do Postu powyżej lepsi są ludzie którzy chcą silnej Polski, ale nie wiedzą jak to osiągną(choć co do tego że RN nie wie to bym dyskutował)niż agenci obcych państw którzy patrzą na interes USA, UE i Rosji, a nie na Polskę.

Partnerzy

  1. www.bezdopingu.pl